HeaderSR 1

HeaderSR 2

Takmičarski program

TAKMIČARSKI PROGRAM 1
23. oktobar| nedelja | 20:00 sati | trajanje 80'69"

1

Arijadnina nit

Le Fil d’Ariane / Ariadne’s Thread

Luyet Claude Švajcarska/Switzerland 2016 13'00''
2

Božićni dinerosauri

Christmas Dinnersaurs

Kamil Kuklo Poljska/Poland 2014 3'51''
3

Trka

The Race

Michaël Le Meur FrancuskaFrance 2015 15'06''
4

Boc boc

Pokey Pokey

Junjie Zhang Kina/SAD China / USA 2015 6'20''
5

Animalni žurnal

Journal animé

Donato Sansone Francuska/France 2016 4'05''
6

Signum

Signum

Witold Giersz Poljska/Poland 2015 13'53''
7

Svemir

Kosmos Cosmos

Daria Kopiec Poljska/Poland 2016 2'29''
8

Bakin heroj

Grandma’s Hero

Ben Ozeri Danska/Francuska Denmark / France 2015 7'13''
9

Duh ćelija

Ghost Cell

Antoine Delacharlery Francuska/France 2015 6'22''
10

Ptice

Birdz

Emilien Davaud Švajcarska/Switzerland 2016 11'20''

TAKMIČARSKI PROGRAM 2
24. oktobar | ponedeljak | 19:00 sati | trajanje 97'48"

1

Crn Czerń

Black

Tomasz Popakul Poljska/Japan Poland / Japan 2016 14'08''
2

Sumrak Zatmenie

Eclipse

Anna Shepilova Rusija/Russia 2016 8'17''
3

Oni žive noću

They live by Night

Goran Trbuljak Hrvratska/Croatia 2016 8'18''
4

Ravnoteža Balansz

 Balance

Gábor Ulrich Mađarska/Hungary 2016 5'15"
5

Jukai

Jukai

Gabrielle Lissot Francuska/France 2015 9'20''
6

Petrova šuma

 Peter's Forest

Martina Mestrović Hrvatska/Croatia 2016 8'25"
7

Posljedice

Aftermath

Layla Atkinson Ujedinjeno kraljevstvo/United Kingdom 2014 2'30''
8

Periferija

Peripheria

David Coquard Dassault Francuska/France 2016 12'20''
9

Splintertime

Splintertime

Rosto Francuska, Belgija, Holandija/France, Belgium, Netherlands 2015 11'05''
10

Priručnik za akrobaciju

The Stunt Manual

Ben Fernández Španija/Spain 2016 9'37''
11

OSSA

OSSA

Dario Imbrogno Italija/Italy 2016 3'55''
12

S.C.A.N. potraga za alternativnom prirodom

S.C.A.N. Searching Alternative Nature

Dénes Ruzsa, Fruzsina Spitzer Mađarska/Hungary 2015 6'43''

TAKMIČARSKI PROGRAM 3
24. oktobar | ponedeljak| 21:00 sati | trajanje 96'57"

1

Planemo

Planemo

Veljko Popović Hrvatska/Croatia 2016 13'25"
2

Travelling Country 

Travelling Country

Ivan Bogdanov Bugarska/Hrvatska Bulgaria / Croatia 2016 13'38"
3

Pod udarom ljubavi

Down by love

José Corral Španija/Spain 2016 13'45''
4 Dječak pčela Bee Boy Sadko Hadžihasanović, Hanna Jovin Kanada/Canada 2016 0'42''
5

Furija

FURIA / FURY

Paulina Wyrt Poljska/Poland 2015 3'30''
6

Mutne vode

Muddy Waters

Mutne vode / Muddy Waters Hrvatska/Croatia 2016 12' 27''
7

Svjetionik

TheLighthouse

Simon Scheiber Holandina/Austrija Netherlands / Austria 2014 11'20''
8

Dolinom

The Valley Below

Joel Hofmann Švajcarska/Switzerland 2015 8'31''
9

Tryptokos

Triptikos

Kaoru Furuko Japan/Slovačka/Švedska Japan / Slovakia / Sweden 2015 1'22''
10

Pogrešan kraj štapa

The Wrong end of the stick

Terri Matthews Ujedinjeno kraljevstvo /United Kingdom 2014 9'40''
11

Dekoracije

Decorado

Alberto Vázquez Španija/Spain 2016 11'12''

TAKMIČARSKI PROGRAM 4
26. oktobar | srijeda | 21:00 sati | trajanje 76' 32"

1

Kružni put: Mary

Round Trip: Mary

Zharko Ivanov Makedonija/FYRM 2015 9'47''
2

Voz

Train

Voz / Train Francuska/Hrvatska France / Croatia 2015 12'40''
3

Maca

Cipka / Pussy

Renata Gąsiorowska Poljska/Poland 2016 8'22''
4.

Tango

Tango

Francisco Gusso, Pedro Giongo Brazil 2016 12'30''
5

Grad duhova

Ghost Town

Marko Dješka Hrvatska/Francuska Hrvatska/Croatia 2016 12'11''
6

Negdje

Ailleurs / Somewhere

Mélody Boulissière Francuska/France 2016 6'00''
7

Vanzemaljac

Extraterrestre / Extraterrestrial

Victoria & Denise Karmin & Hernández Meksiko/Mexico 2015 15'00''
8

Zbogom, Baltazar

Au revoir Balthazar

Rafael Sommerhalder Švajcarska/Switzerland 2016 9'30''
9

Dota

Dota

Petra Zlonoga Hrvatska/Croatia 2016 4'32''
19

Kvasac

Zaczyn / Leaven

Artur Hanaj Poljska/Poland 2016 4'55''
11

Otpornost tikvica

Les Courgettes De La Résistance / Resistance Zucchinis

Mélissa Idri Francuska/France 2016 6'17''
Share

rekli su o festivalu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
RezervacijeFotoGalerijaPrijaveTouristInfo
talija-bannerFenix-Art logoAnimated